Oklahoma

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Oklahoma

Nieruchomość na sprzedaż w Oklahomie

Graniczy na wschodzie z Arkansas i Missouri, na północy z Kansas, na północnym zachodzie z Kolorado, na zachodzie z Nowym Meksykiem i na południu z Teksasem.

Są dobre i złe wieści o rynku nieruchomości w 2018 roku w Oklahomie. Podczas gdy państwo nie wydaje się mieć takich samych trudności ze spadkiem dostępności mieszkań, jak inne państwa, rynek nieruchomości w Oklahomie będzie miał swój udział w problemach w nadchodzących miesiącach. Aby dowiedzieć się, czy nadszedł właściwy czas na sprzedaż domu rodzinnego lub poszukać nieruchomości na sprzedaż w Oklahomie, możesz zapoznać się z tym artykułem.

Rynek nieruchomości w Oklahomie otrzymał wiele dobrych wiadomości w listopadzie 2017 r., Kiedy sprzedaż nowych domów wzrosła o 17,5%. To była przerwa, której potrzebował rynek sprzedaży przez długi czas. Nowe domy sprzedawano przed ich wybudowaniem. Według Wall Street Journal naród cieszył się wówczas szczególnymi skutkami silnego rynku nieruchomości.

Właściciele domów, którzy chcą sprzedać w 2018 r., Wciąż mają szanse na swoją korzyść, ponieważ popyt na dostępne domy jest nadal bardzo wysoki. Dzięki temu sprzedawcy mają więcej nabywców zainteresowanych swoimi nieruchomościami na sprzedaż w Oklahomie, które zapewniają im wyższą ostateczną cenę sprzedaży niż zwykle.

Ale musimy również przeanalizować negatywną stronę rynku nieruchomości w Oklahomie w 2018 roku.

Przy tak wielu dobrych wiadomościach w sektorze mieszkaniowym może być trudno wyobrazić sobie, że rynek nieruchomości może ucierpieć w tym samym czasie. Należy wziąć pod uwagę wzrost oprocentowania kredytów hipotecznych.

Potencjalni nabywcy mogą być bardziej skłonni do zakupu domu, ponieważ w Oklahomie dostępne są bardziej podstawowe nieruchomości. Oczekuje się jednak, że stopy procentowe ponownie wzrosną do końca roku, powodując wycofanie się wielu z tych nabywców, ponieważ kredyty mieszkaniowe stają się mniej podatne na ich budżety.

Wzrost stóp procentowych wpłynie zarówno na rynki kupujących, jak i sprzedających. Jeśli planujesz kupić lub sprzedać w ciągu najbliższych kilku miesięcy, w twoim interesie byłoby wkrótce zacząć szukać nieruchomości na sprzedaż w Oklahomie.

Oczekuje się, że stopy procentowe wzrosną w całym kraju do końca 2018 r., Ale obecnie nadal są stosunkowo niskie. Kupujący powinni skorzystać z tej przewagi, zanim będzie za późno.

Ta próba pokonania wysokich stóp procentowych może doprowadzić rynek nieruchomości w Oklahomie do znacznego wzrostu sprzedaży w nadchodzących miesiącach. Mogłoby to również znacznie zwiększyć popyt na niedrogie mieszkania, ponieważ najtańsze nieruchomości prawdopodobnie zostaną sprzedane w pierwszej kolejności.

Jeśli przyszłoroczne wydarzenia okażą się skuteczne na rynku nieruchomości w Oklahomie, styczeń 2019 r. Powinien być początkiem kolejnego obiecującego roku z wieloma nowymi właścicielami domów w kraju.

W Oklahomie szacowana wartość domów wzrosła o 4,7% w ciągu ostatniego roku.

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Oklahomie, jej kultura i styl życia są dominującymi czynnikami przy wyborze.

Jest to dziewiętnaste co do wielkości państwo pod względem powierzchni, a państwo Wcześniej ma 38 uznanych przez federację plemion Indian amerykańskich, w tym narody Cherokee, Chickasaw, Choctaw, Creek i Seminole. Plemiona te zamieszkiwały południowo-wschodnie Stany Zjednoczone, zanim zostały przymusowo przeniesione do stanu, który jest obecnie Oklahomą, podczas „Szlaku Łez”, inicjatywy rządu federalnego „Indian Removal” na początku XIX wieku. Dzisiaj, z ponad 7% ponad 3,8 miliona państw, Oklahoma ma czwarty najwyższy odsetek Indian amerykańskich w kraju.

Nie ma takich statystyk dla kowbojów, ale są one również ważnym wpływem na państwo. Gdy nie pracowali, ci kowboje rywalizowali w rodeo, które do dziś stanowią część kultury sportowej państwa. W Oklahoma City (OKC) co roku odbywają się Międzynarodowe Finały Rodeo (IFR), Narodowe Muzeum Kowbojów i Zachodniego Dziedzictwa oraz największa na świecie hala widowiskowa rodeo w styczniu, Lazy E Arena we wsi Guthrie.

Na początku 2016 r. Średni dochód gospodarstwa domowego w Oklahomie odnotował około 16% ludności żyjącej poniżej granicy ubóstwa. 73% Oklahomy jest białych, 9% Latynosów, 7% to Indian amerykańskich, 7% jest czarnych, 7% to wielorasowe, a 1% to Azjaci. Największy uniwersytet stanowy, University of Oklahoma na przedmieściach Norman, Oklahoma, ma ponad 21 000 studentów i znalazł się na 108. miejscu wśród krajowych uniwersytetów.

Ponieważ Oklahoma jest jednym z pięciu głównych producentów gazu ziemnego w kraju, gospodarka i rynek pracy często zmieniają się wraz z trendami energetycznymi.

Główne miasta, w których preferowane jest szukanie nieruchomości na sprzedaż w Oklahomie, to stolica i Tulsa. Znajdująca się w centrum stanu, Oklahoma City, OKC, stolica i największe miasto w stanie, ma populację ponad 1,3 miliona mieszkańców.

Nieruchomości w Oklahoma City należą do najdroższych w Oklahomie, choć wartości domów Oklahoma City nie są porównywalne z droższymi nieruchomościami w Stanach Zjednoczonych.

Niecałe dwie godziny na północny wschód, drugie co do wielkości miasto, Tulsa, ma ponad 960,00 osób na km² w swoim obszarze metropolitalnym. Jednak znaczna część reszty stanu jest wiejska, dając całemu państwu piętnastą gęstość najniższej populacji kraju.

Po części dzięki jego praktycznym kosztom nieruchomości, Oklahoma miała czwarty najniższy koszt życia w Stanach Zjednoczonych w 2015 r., Przy cenach poniżej średniej dla każdej kategorii, w tym usług publicznych, opieki zdrowotnej i żywności.

  •  
    Przeprowadzka do Oklahomy. Emigranci i mieszkają w Oklahomie.

      Urodzony w wyniku fuzji Oklahomy z Indiami, dokładnie 16 listopada 1907 r., 46. stan w celu przystąpienia do federacji Unii Stanów Zjednoczonych, Oklahoma jest niekwestionowanym bohaterem naszego codziennego spotkania z tobą! Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak łatwo i wygodnie jest kupić nieruc ...

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB